Συγχαρητήρια!!!

Συγχαρητήρια!!! Το έργο της δράσης eTwinning ‘’ International Scratch Challenge#2’’ που υλοποίησε το ΣΤ2΄ τμήμα με υπεύθυνο τον εκπαιδευτικό της Πληροφορικής κ. Ζιώγα Βάιο κατά την περυσινή σχολική χρονιά 2017-2018, βραβεύτηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα ποιότητας για τη τελειότητα του έργου.
Οι μαθητές/τριες και ο εκπαιδευτικός με την αξιόλογη, αξιέπαινη και καινοτόμα δουλειά τους ξεπέρασαν ακόμη και τα σύνορα της χώρας μας.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων εκφράζει τα θερμά συγχαρητήρια στους συμμετέχοντες που εργάστηκαν με ιδιαίτερη προσήλωση στους στόχους του προγράμματος eTwinning ‘’ International Scratch Challenge#2’’ και αξιοποίησαν τα ψηφιακά μέσα με εξαιρετικά δημιουργικό και πρωτότυπο τρόπο.
Είναι σημαντικό τέτοιες προσπάθειες να τυγχάνουν κοινοποίησης, επικοινωνίας και επιβράβευσης και να λειτουργούν ως ανατροφοδοτικός παράγοντας καλών πρακτικών.
Καλή συνέχεια και σας ευχόμαστε και άλλες επιτυχίες.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Τυρνάβου