ΛΗΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019 – 2020

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 26 Ιουνίου 2020 λήγουν τα μαθήματα για το σχολικό έτος 2019 – 2020. Την ημέρα αυτή οι μαθητές θα παραλάβουν τους Τίτλους Προόδου και Σπουδών καθώς και τη βαθμολογία του Β΄ και Γ΄ τριμήνου ως εξής:

• Η παραλαβή για τους μαθητές που είναι στο 1ο υποτμήμα θα γίνει στις 09.00 π.μ.
  • Η παραλαβή για τους μαθητές που είναι στο 2ο υποτμήμα θα γίνει στις 10.00 π.μ.
  • Οι γονείς των μαθητών που δεν παρακολούθησαν τα μαθήματα μετά την επαναλειτουργία του σχολείου με υπεύθυνη δήλωσή τους θα παραλάβουν τους Τίτλους Προόδου και Σπουδών καθώς και τη βαθμολογία του Β΄ και Γ΄ τριμήνου στις 09.00 π.μ.

Σας υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές οφείλουν να διατηρήσουν όλα τα διδακτικά βιβλία σε καλή κατάσταση, ώστε να αξιοποιηθούν και τη σχολική χρονιά 2020 – 2021.

Καλό καλοκαίρι!

Η Διεύθυνση του Σχολείου